User Import Framework (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: Import
nl: Importeren

en: Back
nl: Terug

en: Text
nl: Tekst

en: User import
nl: Gebruikersimport

en: Integer
nl: Geheel getal

en: text
nl: tekst

en: create
nl: aanmaken

en: update
nl: bijwerken

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Import file
nl: Bestand importeren

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Import users
nl: Gebruikers importeren

en: List (text)
nl: Lijst (tekst)

en: Long text
nl: Tekst (lang)

en: Long text and summary
nl: Volledige tekst en samenvatting

en: List (integer)
nl: Lijst (integer)

en: List (float)
nl: Lijst (zwevendekommagetal)
