User Import Framework (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Next
nn: Neste

en: user
nn: brukar

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende

en: Integer
nn: Heiltal

en: update
nn: oppdater

en: Float
nn: Flyttal

en: Long text
nn: Lang tekst

en: Long text and summary
nn: Lang tekst og ingress
