User Import Framework (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: user
pt: utilizador

en: Import
pt: Importar

en: Back
pt: Para trás

en: Text
pt: Texto

en: Integer
pt: Inteiro

en: Float
pt: Vírgula flutuante

en: Boolean
pt: Boleano

en: An error occurred and processing did not complete.
pt: Ocorreu um erro e o processamento não foi concluído.

en: List (text)
pt: Lista (texto)

en: List (integer)
pt: Lista (inteiro)

en: List (float)
pt: Lista (flutuar)
