User Import Framework (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Next
ro: Următor

en: user
ro: utilizator

en: Back
ro: Înapoi

en: Integer
ro: Număr întreg

en: create
ro: creare

en: update
ro: actualizare

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare şi procesarea nu a fost finalizată.

en: List (text)
ro: Listă(text)

en: Long text
ro: Text lung

en: Long text and summary
ro: Text lung cu rezumat

en: List (integer)
ro: Listă (întregi)

en: List (float)
ro: Listă (virgulă mobilă)
