User Import Framework (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Import
sl: Uvozi

en: Text
sl: Besedilo

en: Integer
sl: Celo število

en: update
sl: posodobi

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Boolean
sl: Logična vrednost
