User Import Framework (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: user
ug: ئەزا

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Text
ug: تېكىست

en: text
ug: تېكىست

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست
