User Import Framework (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: optional
uk: необов'язково

en: required
uk: обов’язкове

en: Import
uk: Імпортувати

en: Back
uk: Назад

en: Text
uk: Текст

en: Integer
uk: Ціле число

en: text
uk: текст

en: create
uk: створення

en: update
uk: оновити

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Import file
uk: Імпортувати файл

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Import users
uk: Імпортувати користувачів

en: List (text)
uk: Список (текст)

en: Long text
uk: Довгий текст

en: Long text and summary
uk: Довгий текст і резюме

en: decimal number
uk: десяткове число

en: List (integer)
uk: Список (цілі значення)

en: List (float)
uk: Список (значення з комою)
