User Import Framework (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Float
hy: Լողացող

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: List (float)
hy: Ցանկ (լողացող)
