User Import Framework (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Next
is: Næsta

en: user
is: notandi

en: optional
is: valkvæmt

en: required
is: skilyrt

en: Import
is: Flytja inn

en: Back
is: Til baka

en: Text
is: Texti

en: Integer
is: Heiltala

en: Import file
is: Flytja inn skrá
