User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: required
bg: Задължително

en: Text
bg: Текст

en: List (text)
bg: Списък (text)

en: Long text
bg: Текстова област

en: Long text and summary
bg: Кратко и пълно съдържание

en: List (integer)
bg: Списък (integer)

en: List (float)
bg: Списък (float)
