User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Integer
ca: Enter

en: Float
ca: Coma flotant

en: Boolean
ca: Booleà

en: List (text)
ca: Llista (text)

en: Long text
ca: Text llarg

en: Long text and summary
ca: Text llarg i resum

en: List (integer)
ca: Llista (enters)

en: List (float)
ca: Llista (coma flotant)

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat
