User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: optional
da: valgfri

en: required
da: obligatorisk

en: Text
da: Tekst

en: Integer
da: Heltal

en: text
da: tekst

en: Decimal
da: Decimaltal

en: Float
da: Kommatal

en: Boolean
da: Boolsk

en: Image field
da: Billedfelt

en: List (text)
da: Liste (tekst)

en: Long text
da: Lang tekst

en: Long text and summary
da: Lang tekst og resumé

en: decimal number
da: decimaltal

en: List (integer)
da: Liste (heltal)

en: List (float)
da: Liste (kommatal)

en: Entity reference
da: Entityreference
