User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: text
el: κείμενο

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: List (text)
el: Λίστα (κείμενο)

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο

en: Long text and summary
el: Μακρύ κείμενο και περίληψη

en: List (integer)
el: Λίστα (ακέραιος)

en: List (float)
el: Λίστα (αριθμός κινητής υποδιαστολής)

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
