User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: optional
hr: opcionalno

en: required
hr: potrebno

en: Text
hr: Tekst

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: text
hr: tekst

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Boolean
hr: Boleanski

en: List (text)
hr: Lista (tekst)

en: Long text
hr: Dugački tekst

en: Long text and summary
hr: Dugački tekst i sažetak

en: List (integer)
hr: Lista (cijeli broj)

en: List (float)
hr: Lista (realni broj)
