User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Text
jv: Teks

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: Image field
jv: Field gambar

en: List (text)
jv: Daftar (teks)

en: Long text
jv: Teks dawa

en: Long text and summary
jv: Teks dawa lan rangkuman

en: List (integer)
jv: Daftar (integer)

en: List (float)
jv: Daftar (pecahan)
