User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: text
km: អត្ថបទ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: List (text)
km: បញ្ជី​ (ជា​អត្ថបទ)

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: Long text and summary
km: អត្ថបទ​វែង និង​សង្ខេប

en: List (integer)
km: បញ្ជី (ចំនួន​គត់)

en: List (float)
km: បញ្ជី (ទសភាគ)
