User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
