User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Text
ku: دەق

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: text
ku: دەق

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Boolean
ku: بوولی

en: Long text
ku: دەقی درێژ

en: Long text and summary
ku: دەقی درێژ و کورتە
