User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: optional
oc: opcional

en: required
oc: requesit

en: Text
oc: Tèxte

en: Integer
oc: Entièr

en: text
oc: tèxte

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta

en: List (text)
oc: Lista (tèxte)

en: Long text
oc: Tèxte long

en: Long text and summary
oc: Tèxte long e resumit

en: decimal number
oc: nombre decimal
