User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: List (text)
sk: Zoznam (textový)

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Long text and summary
sk: Dlhý text a zhrnutie

en: List (integer)
sk: Zoznam (celé čísla)

en: List (float)
sk: Zoznam (desatinné čísla)
