User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Text
sl: Besedilo

en: Integer
sl: Celo število

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Boolean
sl: Logična vrednost
