User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: optional
sv: valfri

en: required
sv: obligatorisk

en: Integer
sv: Heltal

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: Float
sv: Flyttal

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Image field
sv: Bildfält

en: List (text)
sv: Lista (text)

en: Long text
sv: Lång text

en: Long text and summary
sv: Lång text och sammanfattning

en: List (integer)
sv: Lista (heltal)

en: List (float)
sv: Lista (flyttal)

en: Entity reference
sv: Objektsreferens
