User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: optional
vi: tùy chọn

en: required
vi: bắt buộc

en: Text
vi: Văn bản

en: Integer
vi: Số nguyên

en: text
vi: văn bản

en: Decimal
vi: Thập phân

en: Float
vi: Số thực

en: Boolean
vi: Kiểu Bool

en: List (text)
vi: Danh sách (văn bản)

en: Long text
vi: Văn bản dài

en: Long text and summary
vi: Văn bản dài với phần tóm lược

en: List (integer)
vi: Danh sách (số nguyên)

en: List (float)
vi: Danh sách (số thực)
