User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Text
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Boolean
az: Məntiq

en: List (text)
az: Siyahı (mətn)
