User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: required
be: абавязкова

en: Text
be: Тэкст

en: Integer
be: Цэлае

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: List (text)
be: Спіс (тэкст)

en: Long text
be: Поўны тэкст

en: Long text and summary
be: Доўгі тэкст і падсумаванне

en: List (integer)
be: Спіс (integer)

en: List (float)
be: Спіс (float)
