User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: List (text)
bo: མིང་ཐོ༼ཡི་གེ༽

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ

en: Long text and summary
bo: ཡི་གེ་རིང་བ་དང་གནད་བསྡུས

en: List (integer)
bo: ཐོ༼ཧྲིལ་གྲངས༽

en: List (float)
bo: ཐོ༼སིལ་གྲངས༽
