User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Text
et: Tekst

en: Integer
et: Täisarv

en: text
et: tekst

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Image field
et: Pildi väli

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Long text and summary
et: Pikk tekst kokkuvõttega

en: List (integer)
et: Loend (täisarv)

en: List (float)
et: Loend (ujukoma arv)

en: Entity reference
et: Olemi viide
