User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: required
gl: requerido

en: Text
gl: Texto

en: Integer
gl: Enteiro

en: text
gl: texto

en: Float
gl: Coma flotante

en: Boolean
gl: Booleano

en: List (text)
gl: Lista (de texto)

en: Long text
gl: Texto longo

en: Long text and summary
gl: Texto longo e resumo

en: List (integer)
gl: Lista (número enteiro)

en: List (float)
gl: Lista (número decimal)

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
