User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Integer
he: שלם

en: text
he: טקסט

en: Decimal
he: דצימלי

en: Float
he: צף

en: Boolean
he: בוליאני

en: List (text)
he: רשימה (טקסט)

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: Long text and summary
he: טקסט ארוך ותקציר

en: List (integer)
he: רשימה (integer)

en: List (float)
he: רשימה (צף)

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
