User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Text
hy: Տեքստ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Float
hy: Լողացող

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: List (float)
hy: Ցանկ (լողացող)
