User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: required
ka: აუცილებელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: text
ka: ტექსტი
