User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: Text
lt: Tekstas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: text
lt: tekstas

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Long text and summary
lt: Ilgas tekstas ir santrauka

en: List (integer)
lt: Sąrašas (sveikasis skaičius)

en: List (float)
lt: Sąrašas (kintantis)

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
