User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: optional
ml: വൈകല്പിക

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
