User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: optional
mr: पर्यायी

en: required
mr: आवश्यक

en: Text
mr: अक्षर

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Float
mr: अपूर्णांक

en: Boolean
mr: बूलीय
