User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Text
ne: अक्षर

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: List (integer)
ne: सूची (पूर्णांक)

en: List (float)
ne: सूची (फ्लोट)
