User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: Text
nl: Tekst

en: User import
nl: Gebruikersimport

en: Integer
nl: Geheel getal

en: text
nl: tekst

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: File field
nl: Bestandsveld

en: List (text)
nl: Lijst (tekst)

en: Long text
nl: Tekst (lang)

en: Long text and summary
nl: Volledige tekst en samenvatting

en: List (integer)
nl: Lijst (integer)

en: List (float)
nl: Lijst (zwevendekommagetal)

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie
