User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: optional
pl: opcjonalne

en: required
pl: wymagane

en: Text
pl: Tekst

en: User import
pl: Import użytkowników

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: text
pl: tekst

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: File field
pl: Pole pliku

en: List (text)
pl: Lista (tekst)

en: Long text
pl: Długi tekst

en: Long text and summary
pl: Długi tekst i podsumowanie

en: decimal number
pl: liczba dziesiętna

en: List (integer)
pl: Lista (numeryczna)

en: List (float)
pl: Lista (zmiennoprzecinkowa)

en: Entity reference
pl: Referencja do encji
