User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Text
pt: Texto

en: Integer
pt: Inteiro

en: Float
pt: Vírgula flutuante

en: Boolean
pt: Boleano

en: List (text)
pt: Lista (texto)

en: List (integer)
pt: Lista (inteiro)

en: List (float)
pt: Lista (flutuar)

en: Entity reference
pt: Referência de entidade
