User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Decimal
ro: Zecimal

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: List (text)
ro: Listă(text)

en: Long text
ro: Text lung

en: Long text and summary
ro: Text lung cu rezumat

en: List (integer)
ro: Listă (întregi)

en: List (float)
ro: Listă (virgulă mobilă)

en: Entity reference
ro: Referință entitate
