User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Text
th: ข้อความ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Boolean
th: บูลีน

en: List (text)
th: รายการ (ข้อความ)

en: Long text
th: ข้อความขนาดยาว

en: List (integer)
th: รายการ (จำนวนเต็ม)

en: List (float)
th: รายการ (ค่า float)
