User Import Framework Plus (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: optional
ur: اختیاری

en: required
ur: ضروری

en: Text
ur: متن

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Float
ur: کسری عدد

en: Boolean
ur: بولین
