UIkit (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Container
hr: Kontejner

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Region
hr: Regija

en: Block
hr: Blok

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Other
hr: Ostalo

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: The file referenced by the !name field does not exist.
hr: Datoteka koju je pozvalo !name polje ne postoji.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
