UIkit (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Container
hu: Tároló

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Region
hu: Régió

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Components
hu: Összetevők

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Block
hu: Blokk

en: Footer
hu: Lábléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Other
hu: Egyéb

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Common
hu: Általános

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Elements
hu: Elemek

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: The file referenced by the !name field does not exist.
hu: !name mező által hivatkozott fájl nem létezik.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Local tasks
hu: Helyi feladatok

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Display breadcrumbs
hu: Morzsák megjelenítése

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Tablet Layout
hu: Tablet elrendezés
