UIkit (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Javascript
kn: ಜಾವಾಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
