UIkit (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Container
lv: Konteiners

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Region
lv: Reģions

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Block
lv: Bloks

en: Footer
lv: Kājene

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Other
lv: Citi

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
