UIkit (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Container
cs: Kontejner

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Block
cs: Blok

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Other
cs: Jiné

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The file referenced by the !name field does not exist.
cs: Soubor, na který odkazuje pole !name, neexistuje.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Text Formats
cs: Textové formáty
