UIkit (7.x-2.0-beta2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
