UIkit (7.x-2.0-rc2) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: The file referenced by the !name field does not exist.
bo: གནས་ཁོངས་!name་ཡིས་ཟུང་འབྲེལ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་གནས་མི་འདུག

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
