UIkit (7.x-2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Region
mn: Бүс

en: Block
mn: Хавтан

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
