UIkit (7.x-2.0-rc2) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Layout
mr: मांडणी

en: Block
mr: भाग

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: Search form
mr: शोध
